Hobby, 3D, Relief, CNC  

[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 5 / 5«12345
A fórum moderátora: KisKZ, richy92, csewe, Tomi 
Fórum » HOBBYCNC » HOBBYCNC Munkát keres ajánl » HOBBYCNC munkák keresése,ajánlása (Ide tehetitek a pénzkeresési lehetőségeket)
HOBBYCNC munkák keresése,ajánlása
richy92 Dátum/Date: Péntek, 2011-08-12, 14:22 | Üzenet/Post # 1
barátkozó tag
Csoport/Group: Moderátorok
Üzenetek/Posts: 91
Kitüntetések/Medals: 0
Hírnév/Fame: 0
Helyzet/Status: Offline
Ebbe a topicba tehetitek a hirdetéseteket, ha vállalkozó szellemű Hobby Cnc-st kerestek valamilyen alkatrész vagy munkadarab legyártására

Amatőr Dátum/Date: Hétfő, 2016-02-08, 17:26 | Üzenet/Post # 81
alapkő
Csoport/Group: Adminisztrátorok
Üzenetek/Posts: 2207
Kitüntetések/Medals: 6
Hírnév/Fame: 3
vamosirichard, üdv a fedélzeten! smile

H1i.hu

illesimi12 Dátum/Date: Péntek, 2016-05-20, 13:16 | Üzenet/Post # 82
nézelődő tag
Csoport/Group: Felhasználók
Üzenetek/Posts: 2
Sziasztok,
Érdeklődni szeretnék, ki tudna PE műanyagból kimarni egy nem túl bonyolult, mellékelt formát (dxf formátumban is csatolom), Budapesten vagy környékén . Az anyagvastagság 12mm, én vinném. Az átmérője 100mm-en belüli (ha jól emléxem, de a dxf-ből kiderül). Természetesen fizetnék érte.
Előre is köszi a segítséget,
Imi
Csatolások/Attachments: Magozohoznagy5.dxf(35Kb) · 7866427.jpg(44Kb)

Az üzenetet módosította/Modified by illesimi12 - Péntek, 2016-05-20, 14:19

Amatőr Dátum/Date: Szombat, 2016-05-21, 12:08 | Üzenet/Post # 83
alapkő
illesimi12, Üdv! Ha nem találsz közelebb valakit akkor dobj egy mailt, megoldom a dolgot.

H1i.hu

illesimi12 Dátum/Date: Hétfő, 2016-05-23, 05:38 | Üzenet/Post # 84
nézelődő tag
Üzenetek/Posts: 2
Idézet Amatőr ()
illesimi12, Üdv! Ha nem találsz közelebb valakit akkor dobj egy mailt, megoldom a dolgot.

Köszönöm, jelentkezem, ha nem találok...

sandor_hadas Dátum/Date: Kedd, 2016-06-28, 14:55 | Üzenet/Post # 85
nézelődő tag
Üzenetek/Posts: 1
Üdv mindenkinek, új vagyok itt a fórumon. :)

Szeretnék néhány dolgot legyártatni (stl / fcstd file-ból).  Két polioximetilén (POM-H) fogaskereket is tartalmazó formát CNC-zve. Készre vágott külső max. méretek (mm): 128 x 128 x 105 és 374 x 374 x 26, egyelőre egy-egy darab.
Ezen kívül még szükségem van kb. 30 darab mágnesezhető rozsdamentes acélból esztergált kb. 80x30x12 mm-es, menettel is ellátott munkadarabokra.

Keresek valakit akinek van ehhez megfelelő gépe és stl file alapján mondana rá árat.

Az üzenetet módosította/Modified by sandor_hadas - Kedd, 2016-06-28, 14:56

Kandis Dátum/Date: Kedd, 2016-08-16, 14:51 | Üzenet/Post # 86
nézelődő tag
Üzenetek/Posts: 4
Kedves Hobby CNC-s Urak!

Nagyon szeretnék találni egy cnc famegmunkálással és/vagy esztergálással foglalkozó megbízható szakembert, akivel a jövőben elkészíttethetném a pecsétjeim nyelét, fa alapjait. 
(lehetőleg Budapest környékén, mondjuk Pest megyében...)

Grafikus vagyok, design pecséteket tervezek. Mármint a grafikájukat. Ex Libriseket, esküvői pecséteket, aláírás pecséteet, logókat, szóval mindenféle helyes dolgokat készítek. Pár éve kitaláltam, hogy nem a szokásos és elég satnya kivitelű standard bélyegzőkészítőknél is fellelhető fa nyelekkel árulnám a pecsétjeimet, hanem készíttetnék hozzá saját kivitelűt és sokkal szebbet. El is készültek, de sajnos fogytán vannak, a bácsi meg aki készítette őket nekem eddig, már nem nagyon vállal ilyen munkát. Én viszont továbbra sem szeretnék kompromisszumot kötni pecsétjeim kivitelével kapcsolatosan, így keresem az utódját, akitől az elkövetkezendő években gond nélkül, megbízhatóan és folyamatosan beszerezhetem a kellékeimet. Itt találhatók fotók a pecsétjeimről, ezeknek a faanyagairól lenne szó. https://www.facebook.com/TintaPrintStemplishop/?fref=ts

Évente kb 2-300 db pecsét között szoktam eladni, ennek nagy része Karácsony körül realizálódik, szóval októberig megoldást kellene találnom.
Sajnos szinte teljesen ki vagyok fogyva alapanyagból :(

Tud nekem segíteni esetleg valaki?
Vagy teljesen rossz helyen járok? 
Üdv: Andi

Amatőr Dátum/Date: Kedd, 2016-08-16, 22:15 | Üzenet/Post # 87
alapkő
Kedves Andi, üdv itt! Lementettem egy jellemző képet hogy a facebook fiókkal nem rendelkezők is lássák miről van szó.

Jó helyen jársz, remélem akad valaki aki az új beszállítód lehet.
Csatolások/Attachments: 5440964.jpg(141Kb)

H1i.hu

Kandis Dátum/Date: Szerda, 2016-08-17, 05:57 | Üzenet/Post # 88
nézelődő tag
Nagyon köszi, nem tudtam, hogy kell képet csatolni, meg aztán mire regisztráltam...
Eléggé bénázok ezen a felületen, de sebaj. Valamit valamiért :)
Persze most megtaláltam, hogy kell képet csatolni, felteszek egy fotót, hogy néznek ki ezek a motyók darabokban.
Vektoros rajzom van hozzájuk, még talán ebbe a dxf??be is tudom exportálni, amit oly sokszor emlegettek.
Bár gondolom, ez azért nem ilyen egyszerű... :)
Csatolások/Attachments: 8105338.jpg(73Kb)

Kandis Dátum/Date: Szerda, 2016-08-17, 06:11 | Üzenet/Post # 89
nézelődő tag
Ha már itt vagyok:) fábólkészült (mart?) szappan és sütipecsétért is sokat nyaggatnak az ügyfeleim,
de ezzel még nem foglalkozom, mert nincs meg a tuti kivitelezőm :)
Ebből egy-egy darabos teljesen egyedi pecsétek is készülnének, illetve csinálnék karácsonyit magyar felirattal,
ami ne kapható sehol se még. Csatolok egy szappanpecsétet, mire gondook.

Csatolások/Attachments: 2674739.jpg(84Kb)

Amatőr Dátum/Date: Szerda, 2016-08-17, 12:41 | Üzenet/Post # 90
alapkő
Kedves Andi!
Kár hogy nincs esztergám, nem tűnik nehéz feladatnak a nyelek elkészítése.
A sütipecsétet viszont itt többen el tudnánk készíteni, akár én is.
Meg szabad tudni mennyit szánsz egy ilyen pecsét elkészíttetésére?
Zoli.

H1i.hu

Kandis Dátum/Date: Szerda, 2016-08-17, 13:28 | Üzenet/Post # 91
nézelődő tag
Kedves Zoli,
a hullámosszélű fakocka az inkább CNC-s mint esztergás, nem? Vagy az egy harmadik féle eljárás?
Valójában gőzöm sincs róla, lehet, hogy ahhoz szerszámot (kést) készített a bácsi, aki eddig csinálta...
Küldöm mégegyszer a képeket, mert nem látszik a második üzenetemben a szétszedett kupac. Csatolva van, de csak később találtam meg,
hogy lehet úgy csatolni, hogy egyből mutassa is :-/ Ez a hullámosszélű fakocka, olyasmi, mint a régi gyereknyomdák. Szóval ilyen fura a profilja :)

Sütipecsét ára... hát... gondolom, a minta részletgazdagságától és a darabszámtól függne az ára... ilyen munkát még nem vállaltam be, mert nem mertem jó alvállalkozó híján,
így aztán még nagyságrendileg sem tudom, mennyi lehetne, kb áram sincs rá. Csak folyton vegzálnak érte a szappanos-sütis csajok. Az én pecsétjeimmel egyelőre csak nyomtatni lehet, mert lézerezett gumi van rajta, nem olyan mély a relief, hogy szappanban, sütiben megmaradjon.

Gondolom, van egy előkészítési díj, meg egy kivitelezési, és több darab esetén az előkészítési díj eloszlik. Vagy nem így történik? :)
Adhatok itt egyébként emailcímet, vagy azért ki lennék penderítve?

Csatolások/Attachments: 7423883.jpg(47Kb) · 6557213.jpg(73Kb) · 4802469.jpg(250Kb) · 2808804.jpg(87Kb)

Amatőr Dátum/Date: Szerda, 2016-08-17, 15:15 | Üzenet/Post # 92
alapkő
Kedves Andi!
Már látom milyen alaptestről van szó, ezt szerintem a legegyszerűbben egy felsőmaróval lehetne megoldani, úgy a megfelelő profilú késsel kialakíthatók a hullámok. (sajnos ilyennel sem rendelkezem)
Igen, valahogy így számolódik az ár.
Email címet inkább privátban, nem szerencsés ha megtalálják a robotok aztán megy a levélszemét, amúgy senki sem bánt ha kiteszed.
Zoli.

H1i.hu

Fórum » HOBBYCNC » HOBBYCNC Munkát keres ajánl » HOBBYCNC munkák keresése,ajánlása (Ide tehetitek a pénzkeresési lehetőségeket)
Oldal 5 / 5«12345
Keresés:

Copyright HobbyCnCArt © 2016