Hobby, 3D, Relief, CNC  

[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
A fórum moderátora: KisKZ, Tomi 
Fórum » A fórumok használatával, az FTP-vel kapcsolatos információk, kérések » Fórum használata, fórumtéma javaslatok általánosan. » Hírek, újdonságok, közlemények (Hírek, újdonságok, közlemények)
Hírek, újdonságok, közlemények
Tomi Dátum/Date: Hétfő, 2011-03-07, 00:17 | Üzenet/Post # 1
komoly tag
Csoport/Group: Adminisztrátorok
Üzenetek/Posts: 309
Kitüntetések/Medals: 1
Hírnév/Fame: 1
Helyzet/Status: Offline
.
.
Hírek, újdonságok, közlemények a fórummal és fórumélettel kapcsolatban.

Tomi Dátum/Date: Hétfő, 2011-03-07, 00:30 | Üzenet/Post # 2
komoly tag
Csoport/Group: Adminisztrátorok
Üzenetek/Posts: 309
Kitüntetések/Medals: 1
Hírnév/Fame: 1
Helyzet/Status: Offline
Kedves Fórumtársak és Moderátorok!

Csatolások

Mint kiderült, a csatolásoknál a $IMAGE1$ ( $IMAGE2$ ... $IMAGEx$) kód utólag is beilleszthető a hozzászólásokba, így a fórum utólag is megjeleníti a csatolt képeket!
Ma este bejártam a fórumot és láthatóvá tettem azokat a csatolmányokat, ahol csak a hivatkozásuk volt látható. Eztán minden este átnézem az új hozzászólásokat, amikor csak tehetem.

De! Egyúttal megkérném a moderátorokat, hogy ha tehetik és idejük engedi, nézzenek rá ezekre bizonyos időszakonként a topikjaikban, ezzel is segítve azokat a fórumtársakat, akiknek nehézséget okoz ennek a kódnak a használata! Illetőleg ne külön hozzászólásokban legyenek megjelenítve ezek (szükségtelen).

Linktár topikok

A liktár topikok az utóbbi időben észrevehetően hanyagolva vannak. smile
Ha esetleg a formázások okoznának nehézséget ezeknél, akkor az is elegendő, ha minden körítés nélkül csak a linket és a vele kapcsolatos leírást, infót odabiggyeszti az illető egy hozzászólásban! Avagy ugyanígy elküldheti nekem személyes üzenetként is. A mecerás részt utólag én elintézem.

Üdvözlettel és köszönettel:
Tomi

Fórum » A fórumok használatával, az FTP-vel kapcsolatos információk, kérések » Fórum használata, fórumtéma javaslatok általánosan. » Hírek, újdonságok, közlemények (Hírek, újdonságok, közlemények)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Copyright HobbyCnCArt © 2016